| Autor |
Poruka |
Tema: Slavski kolaÄ by mamamaja2003 (joÅ¡ novih....Å¡arenOOOO) |
mamamaja2003
Odgovori: 21
Pogledano: 165755
|
Forum: Testa Poslato: Uto Nov 10, 2009 7:23 pm Naslov: Re: Slavski kolaÄ by mamamaja2003 (joÅ¡ novih....Å¡arenOOOO) |
Ide vreme slava, pa evo i novih
Evo slika:
[IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/psale74/DSCI0391Small.jpg[/IMG]
[IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/psale74/DSCI0397Small. ... |
Tema: Evo mojih novih dekoracija str. 3 |
mamamaja2003
Odgovori: 84
Pogledano: 1020057
|
Forum: Aranžiranje i dekorisanje hrane Poslato: Uto Nov 10, 2009 7:08 pm Naslov: Re: Evo mojih novih dekoracija str. 3 |
Nema naÄina da ih ponovo postavim...mnogo je veliki posao. OÄekujem da će se pojaviti 20-i nekog novembra, kada resetuju bandwidth.
Uglavnom, ako uredništvo ne zamera, postaviću l ... |
Tema: (Pred)jela od sira |
mamamaja2003
Odgovori: 22
Pogledano: 147802
|
Forum: Predjela i prilozi Poslato: Uto Jul 28, 2009 6:49 am Naslov: Re: (Pred)jela od sira |

Drago mi je da vam se sviđa.
Maski, hvala na idejama. Ovo zadnje mi se baÅ¡ sviÄ‘a...a ovo u sredini- fantastiÄno- pravila i joÅ¡ zaÄinila pesto sosom.
Evo malo ideja za ... |
Tema: (Pred)jela od sira |
mamamaja2003
Odgovori: 22
Pogledano: 147802
|
Forum: Predjela i prilozi Poslato: Pon Jul 27, 2009 6:24 am Naslov: Re: (Pred)jela od sira |
Evo i mog skromnog doprinosa 
Sir sa maslinama
Iseći na kockice nekoliko vrsta slanih i jakuih sireva (sjeniÄki, zlatiborski, neki domaći -prevreo i neku fetu) dodati kalamati masli ... |
Tema: Evo mojih novih dekoracija str. 3 |
mamamaja2003
Odgovori: 84
Pogledano: 1020057
|
Forum: Aranžiranje i dekorisanje hrane Poslato: Pon Jul 20, 2009 4:08 pm Naslov: Re: Evo mojih novih dekoracija str. 3 |
| He he, evo me sa odMora. Brokoli obarim u slanoj vodi na pola- možda 2-3 minuta da vri. Potom na puteru (što više to bolje) propržim badem 1-2 minuta, u to prebacim proceđen brokoli i ... |
Tema: Ja poÄela bizMis...neke nove torte |
mamamaja2003
Odgovori: 21
Pogledano: 112178
|
Forum: Torte Poslato: Uto Dec 09, 2008 8:23 pm Naslov: Re: Ja poÄela bizMis...neke nove torte |
Evo i moje nove winxice
Flora Winx
[img]http://i39.photobucket.com/albums/e188/mamamaja2003/Picture222Small.jpg[/img]
[img]http://i39.photobucket.com/albums/e188/mamamaja2003/Picture225Small. ... |
Tema: Sitni kolaci |
mamamaja2003
Odgovori: 135
Pogledano: 884701
|
Forum: KolaÄi Poslato: Sre Dec 03, 2008 8:11 pm Naslov: Re: Sitni slavski kolaÄi... |
Goxy, super su. Ova bela alva zvuÄi mmmm. BaÅ¡ sam juÄe priÄala a prijateljicom i priÄala mi je o njoj ali i to da nikada ne zna da joj pogodi gustinu. Ovo je provereno dobro???
Daj i ... |
Tema: Pleh u obliku srca |
mamamaja2003
Odgovori: 12
Pogledano: 45575
|
Forum: Kako se pravi? Gde da nađem? Gde da kupim? i ostala hitna pitanja Poslato: Uto Nov 25, 2008 7:57 pm Naslov: Re: Pleh u obliku srca |
Ima kod Kineza...100 dindži a radi  |
Tema: Ja poÄela bizMis...neke nove torte |
mamamaja2003
Odgovori: 21
Pogledano: 112178
|
Forum: Torte Poslato: Uto Nov 25, 2008 11:02 am Naslov: Re: Ja poÄela bizMis...jos neke tortice |
Hvala, hvala ženske
[quote="sloki"]mamamajo sve pohvale! I ako mozes mi odati tajnu gde si u Nisu pronasla taj zlatni i srebrni prah ili pastu... i kojom smesom oblazes torte konkretno Jejina to ... |
Tema: Slavski kolaÄ by mamamaja2003 (joÅ¡ novih....Å¡arenOOOO) |
mamamaja2003
Odgovori: 21
Pogledano: 165755
|
Forum: Testa Poslato: Uto Nov 25, 2008 10:51 am Naslov: Re: Slavski kolaÄ by mamamaja2003 (joÅ¡ novih....Å¡arenOOOO) |
Elem, evo i kolaÄa, novih i Å¡arenih.
Å to se tiÄe peÄata (poskurice) na kolaÄu bi trebalo da bude 5 komada. 4 sa strane i jedan na sredini, tako piÅ¡e na web strani crkve (ne mog ... |
Tema: Sitni kolaci |
mamamaja2003
Odgovori: 135
Pogledano: 884701
|
Forum: KolaÄi Poslato: Uto Nov 25, 2008 10:40 am Naslov: Re: Sitni slavski kolaÄi... |
Evo joÅ¡ malo sliÄica 
[IMG]http://i39.photobucket.com/albums/e188/mamamaja2003/Torte072Small.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.photobucket.com/albums/e188/mamamaja2003/Picture196-1.jpg[/IMG]
... |
Tema: Ukrasi za torte |
mamamaja2003
Odgovori: 34
Pogledano: 256567
|
Forum: Aranžiranje i dekorisanje hrane Poslato: Sub Nov 08, 2008 6:31 am Naslov: Re: Ukrasi za torte |
@jasbi- stavi malo margarina i neće pucati
@maski- tortu najpre premazujeÅ¡ puter kremom- penasto umućen puter sa prah Å¡ećerom ili Ävrsto umućenom slatkom pavlakom (biljnom) ... |
Tema: Azijska kuhinja(Kina,Japan,Tajland...) |
mamamaja2003
Odgovori: 57
Pogledano: 280203
|
Forum: Nacionalni specijaliteti Poslato: Pet Nov 07, 2008 11:27 am Naslov: Re: spring rolls |
Divno...još samo kad bi neko jeo to u mojoj kući
A poÅ¡teno sam nabavila sve kineskarije- od suÅ¡enih crnih peÄuraka, bambusa....do zaÄina...al' ovaj moj LeskovÄanin ne mere ... |
Tema: Ukrasi za torte |
mamamaja2003
Odgovori: 34
Pogledano: 256567
|
Forum: Aranžiranje i dekorisanje hrane Poslato: Pet Nov 07, 2008 11:19 am Naslov: Re: Ukrasi za torte |
| Dodaj malo margarina ili biljne masti dok mesiÅ¡ masu. Probaj sa manjom koliÄinom. To daje fantastiÄnu elastiÄnost. Ja nisam verovala dok nisam probala. Druga stvar, masa ne sme da bude hla ... |
Tema: Ja poÄela bizMis...neke nove torte |
mamamaja2003
Odgovori: 21
Pogledano: 112178
|
Forum: Torte Poslato: Čet Nov 06, 2008 10:57 am Naslov: Ja poÄela bizMis...neke nove torte |
Nadam se da nisam promašila podforum
Elem, bacih se ja na bizMis...malo po malo, i ispade veliko. Planiram da otvorim neku firmicu, ali o tom potom.
Evo vama lepo slike...a ko voli može i ... |
| |