#226: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: ceca, Lokacija: banja lukaPoslato: Sub Jun 06, 2009 9:14 pm ---- Ma jel Zmuj il nije !?!
#227: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: zmuj, Lokacija: BeogradPoslato: Ned Jun 07, 2009 6:30 pm ----
ceca citat:
Ma jel Zmuj il nije !?!
You'll never know....
#228: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: maski, Lokacija: beogradPoslato: Pet Jun 12, 2009 5:25 am ---- divan sajtich
#229: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: nerro, Lokacija: KuhinjaPoslato: Pet Jun 12, 2009 5:53 am ---- Maskiiii a kilaža, a kupaći??? Å alim se naravno, ali su me već prve sliÄice ostavile bez daha.
#230: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: maski, Lokacija: beogradPoslato: Sub Jun 13, 2009 1:03 am ---- ispeci pa reci deci
drage moje.... i dragi moji....
malo sam pospremala po tortama. nadam se da je malo preglednije pa ako budete imali zzelju da objavite neki recept (normativ) bez imalo truda oko objashnjenja ili slika slobodno ga gurnite medj torte razne...ili ako je voche u pitanju ima vec otvorena tema...ili pusla kore...ili posne....ili chokoladne.... sve je tu. nijedan post nije obrisan!
ako zzelite da ulozzite malo vishe truda pa date uz normativ i podrobnije objashnjenje ili podelite sa nama fotografije i putokaze za dekoraciju predlazzem da postujete tu prichu kao posebnu temu a ja chu je nakon mesec dva (kad je svi vide i prokomentarishu) spremiti na njeno mesto.
lav 4 all
#231: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: nerro, Lokacija: KuhinjaPoslato: Sub Jun 13, 2009 2:37 am ---- Bravo Maski.
#232: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: maski, Lokacija: beogradPoslato: Ned Jun 21, 2009 8:20 pm ----
za moje dame
sok od nane
#233: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: ceca, Lokacija: banja lukaPoslato: Pon Jun 22, 2009 1:27 am ---- Hvala ali nisam za Caj, ja bi kafu?! A sta je u tanjiricu posuto sa Sarenim mravima?
Ustipcici, krofnice, medenjaci...umoceno u cokoladu pa posuto,
kazi nam, kazi
#234: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: ceca, Lokacija: banja lukaPoslato: Uto Jun 23, 2009 1:24 am ---- Krofnice! Loptice iz supljina krofni, povezala sam sa Krofnama, odlicno!
#235: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: jovancica, Lokacija: JagodinaPoslato: Čet Jun 25, 2009 2:49 am ---- evo ja uz kaficu da vam neÅ¡to lepo kažem nema baÅ¡ veze sa hranom ali je jako lepo
U organizaciji udruženja Etno Forma iz Jagodine od drugog do Äetvrtog jula će biti organizovan kurs za izradu Äuvene belgijske tj. Å¡panske Äipke. To je ona tehnika sa drvenim palicama (Äunjevima), na jastuku. Zovu je i drugaÄije kraljevska Äipka. Kurs će voditi Alena Žužanova Äuvena Äipkarica iz SlovaÄke koja je izlagala po svetu. Kurs je besplatan samo se plaća komplet za izradu Äipke u iznosu od 2.000 dinara a za polaznike sa strane iz drugih gradova obezbeÄ‘en je povoljniji smeÅ¡taj i ishrana.
Ma ima veze i sa ishranom zamislite da stavite na plato uraÄ‘en milje od Äipke i tako poslužite slatko ili med.
#237: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: jovancica, Lokacija: JagodinaPoslato: Sre Jul 01, 2009 8:41 pm ---- Nije po pravoslavlju da se gleda u Å¡olju ali samo da znaÅ¡ znam odliÄno da gledam bar tako drugi kažu
#239: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: ceca, Lokacija: banja lukaPoslato: Ned Jul 12, 2009 3:27 am ---- 28. 08. 2009. planeta Mars bit ce jako blizu zemlji!
Bit ce vidljiva golim okom, izgledat ce kao da zemlja ima dva mjeseva, dosta neobicno i izuzetno rijetka pojava.
Pozivam vas sve da se nadjemo 28.08. i svi pratimo ovu divnu pojavu, nista nece biti stetno, opasno, pa je svima dozvoljeno da golim okom bez zastite prate i pozdrave Mars.
#240: Re: Cafe Receptomanijaci :) Autor: maski, Lokacija: beogradPoslato: Ned Jul 12, 2009 7:04 am ---- ovakav mail kruzi internetom od 2003 godine. radi se o prevari. izguglajte vishe informacija na datu temu.